The Most Exciting Journeys With ZigZag Library

Follow ZigZag library

RU EN TR
 • Breaking News

  понеделник

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 13 Kasım Pazartesi

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 13 Kasım Pazartesi


  Ona nasıl aşık oldun? 
  Bilmiyorum, konuşuyorduk...

                                           13 Kasım Pazartesi

      Canım,
      Vay! Bu ne sürpriz! Dört haftadan fazla sessiz kaldıktan sonra bana bir cümle yazdın!
     Canım, sen sadece parayı düşünüyorsun. Hiç gerçekten sevdin mi? Hiç bir kadını gerçekten sevdiniz mi? Aşkın ne olduğunu biliyor musun? Bence hayır.
     Ve aşk sihirdir! Aşk gerçek bir sihirdir! Cazibe, romantizm, tam bir gizem. Aşk gibi başka bir şey yoktur. Herşeyi ve herkesi unutuyorsun.
     Bilmiyorsanız, bunu yaşamadıysanız şimdiye kadar hayatınız nasıldı? Şu ana kadar kalbin neler yaşadı? Görünüşe göre bu büyülü durumu deneyimlemediniz. Ve senin için üzülüyorum!
      İkimizin de kartlarımızı masaya koymamızı öneriyorum. Ve uygar insanlar olarak birbirimizi anlayalım. İlk önce başlayabilir miyim? Yoksa hala bilgisayarınızda mı çalışıyorsunuz?
      Kartlarımı masaya yatırmaya hazırım.
      Ben senin evlilik teklifini unutacağımı, sen de benden istediğin parayı unutacağını söyleyerek başlıyorum.
      Mükemmel bir kocaya sahip olmayı hayal etmiyorum. Bu saçmalık! Kilo almadan her şeyi yemeyi hayal ediyorum. Pek çok genç sevilmek istemedikleri için değil, yalanlarla ve boş vaatlerle yaşayamadıkları için bekar kalıyor. O yüzden aramızda yalan ve boş vaatler olmasın.
      Bir koca istemiyorum. Zor anlarımda beni anlayan ve sözleriyle destekleyen bir erkeğin yanımda olmasını isterim. Benden kilometrelerce uzakta olabilir çünkü benimle yaşanması zor. Yaşam tarzımı değiştirmek istemiyorum. Yalnızlığım bana yetiyor.
      Sana şunu hatırlatayım, bana söz verdiğin şey tam da buydu. Bazen, zaman zaman, haftada bir yazalım. Gerekirse sizin sözlerinizi aynen aktaracağım. Değişmeni istemiyorum. Şu an olduğun gibi kal. Belki bundan faydalanamayacağın için benimle kalmak sana zor gelecek.
      Başka bir şey istemiyorum. Böylece her birimiz özgürlüğümüzü koruyacağız. Bu tür bir ilişkiyi kabul ediyorsanız nasıl, ne zaman ve nerede iletişim kuracağımızı birlikte düşünelim. Seçimi size bırakıyorum.
      Eğer bunu benim için yüreğinden yapamıyorsan, hiç yapmasan iyi olur.  DAHA

  BAŞLANGIÇ

  Please rate my work and vote for my blog on:

   
  BGtop

  Follow ZigZag Library

  Няма коментари:

  Публикуване на коментар

  Lang-TR

  For beginner bloggers

  Rubrics

  Lang-Bg (543) Lang-Ru (113) Lang-En (111) Lang-TR (57) Love (21)

  Pagerank

   Погледни
  BGtop

  Lang-En