The Most Exciting Journeys With ZigZag Library

Follow ZigZag library

RU EN TR
 • Breaking News

  вторник

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 14 Kasım Salı

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 14 Kasım Salı


  Ona nasıl aşık oldun? 
  Bilmiyorum, konuşuyorduk..

                                            14 Kasım Salı

     Canım,

     Nisan başında doğdum. Astrolojik burcum Koç. Partnerimin burcuna en sadık ve sadık olanlardanım. Ve bu doğru. Sevgili insanıma olan duygularımı ve bağlılığımı en doğru şekilde göstermediğim için sana biraz kaba görünebilirim ama sonuna kadar sadık ve sadık biriyim. Daniel'imi hatırla, 12 yıldır ona kayıtsız şartsız sadık kaldım. Artık beyaz dünyada olmadığına dair hiçbir şey yok. Çünkü seninle benim aramdaki buna sadakatsizlik denemez.
     Size koşulsuz sadık bir kadınla tanışmanızı dilerim, eğer halihazırda bir kadına sahip değilseniz (yok olduğundan şüpheliyim).
     Ve sana sadık kalacağım. Sevdiğin her şey olmak istedim. Senin her şeyin olmak istedim. Ama sen izin vermedin, bu fırsatı elimden aldın.
     Senin de ağlayabileceğini biliyorum. Bir kadın için. Senin de bir kalbin var. Belki de bunu kadının yaşadığı gibi yaşamıyorsunuz ve duygularınızı bu kadar açık göstermiyorsunuz. Ancak bir kadının duygularınızı incitmesi gerçekten acı verici olabilir. Çok sevebileceğini biliyorum. Ve çok büyük bir egon var. Mutlu olmanızı engelleyen bir ego.
     Ama unutma, ne olursa olsun seni her zaman seveceğim!
     Bir kadının sana ihtiyacı varken asla meşgul olduğunu söyleme. Ona asla yalan söyleme çünkü o sana gerçekten güveniyor. Onu asla unutma çünkü o seni her zaman hatırlayacak.
     İlk başta kendini tanıttığın A.A. olmadığını biliyorum. Neden bana gerçeği söylemiyorsun?


  DAHA

  BAŞLANGIÇ

  Please rate my work and vote for my blog on:

   
  BGtop

  Follow ZigZag Library

  Няма коментари:

  Публикуване на коментар

  Lang-TR

  For beginner bloggers

  Rubrics

  Lang-Bg (543) Lang-Ru (113) Lang-En (111) Lang-TR (57) Love (21)

  Pagerank

   Погледни
  BGtop

  Lang-En