The Most Exciting Journeys With ZigZag Library

Follow ZigZag library

RU EN TR
 • Breaking News

  събота

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 20 Ağustos Pazar

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 20 Ağustos Pazar


  Ona nasıl aşık oldun? 
  Bilmiyorum, konuşuyorduk... 
                                                  20 Ağustos Pazar


        Daha sonra artık bana Google sohbetten yazmamaya karar verdi. Giriş yapmayı bıraktı, mesajlarımı okumadı, bana cevap vermedi ve bir süre sonra artık onu kullanmamızı istemediğini itiraf etti. Ya da onu kullanması yasaklandı ve bunun nedeni açıklanamadı. Sohbeti kullanmasını nasıl yasaklayacaklar? Kimin bu hakkı var? Neden? Ve biz sadece FB messenger'da kaldık. Bu komik ve tuhaf haberciye.
  Ve bana şunu yazdı: 
  - Seni sevdiğimi biliyorsun, çok tatlısın, her zaman seninle olacağım.
    Erkeklere nasıl güvenebilirim?
   
                                                    21 Ağustos Pazartesi

     Ağustos ayının son üçte birinde tatilim sırasında önüme ek çalışma fırsatı çıktı. Birkaç dönem ödevi ve tezi düzenlemem istendi. Bir aylık tatilimi kaçırdığım için kabul ettim. Ve bu benim imkanlarım dahilinde.
     Onunla paylaştım ve yanıtı şu oldu: Tamam, işinizin tadını çıkarın (Tamam, işinizin tadını çıkarın.) Ve özür dilerim, meşgul olduğu için, onun da çok işi var, bunu bana biraz daha kelimelerle anlattı.

                 
  - Seni ne kadar sevdiğimi bildiğin yanındayım. Tatlım, seni ne kadar sevdiğimi ve birlikte olmamızı ne kadar istediğimi biliyorsun ama elimde bir proje var, onu bitirip sonra sana gelmek istiyorum ki bir an önce birlikte kalalım. Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun ❤️‍🩹
      Veya bu:
               
  Bana güvenmeni gerçekten istemiyorum çünkü birlikte olmak istiyorum, sonsuza kadar birlikte olsaydık nasıl hissedeceğini söyle bana. Beni ne kadar görmeyi istediğini gerçekten bilmek istiyorum, bunu kalbimden söylemeliyim ❤️ seni ne kadar çok seviyorum ve özlüyorum canım.

     Ve her şey sanki tek nefeste, noktalama işaretleri olmadan, ayrı ve belirgin cümleler olmadan yazılmış. Kelimelerin gerçekten yürekten fışkırması gibi. Ya da iş sırasındaki kısa molalarda, cevap vermek için aceleyle yazılıyor sonuçta. Gizem bende kaldı. Yetkisiz.
     Tavsiye isteyen mesajıma yanıt olarak yazdığı bir cümle beni çok şaşırttı: "İstediğini yap - eğer doğru tercüme ettiysem, bana "İstediğini yap" diyor. Yani beni kendinle rahatsız etme, meşgulüm, işim var, senin için özgür değilim.

                                                        22 Ağustos Salı

     Güvenden bahsetti. Birbirimize güvendik mi? Yoksa birbirimize inanıyormuş gibi mi yaptık? Belki - sonuncusu.
     Ama az da olsa içerdikleri şefkatle içimi eriten mesajları vardı.

               
  - Günaydın hanımım! Bugün nasılsın? Umarım iyisindir aşkım. Biliyor musun, seni çok özledim!                     
  - Peki söyle bana bugün nasılsın? Umarım iyisindir aşkım.          
  - Seni çok sevdiğimi bildiğini biliyorum. Ve gerçekten birlikte olmayı istiyorum.
                 
       Bir insanı duygulanarak ağlatmak. Veya zevk için. Ya da sevinçten. Ya da gururdan. Erkekler bu tür sözleri her gün söylemez veya yazmaz.
                    
                        -Günaydın sevgilim, bugün yine senden önce uyandım. Bana kızgın mısın? İhtiyacınız olan parayı bir haftada kazanamayacağım için mi? Bu ancak Rodeo Drive'daysam mümkündür. Ama artık o kadar genç değilim ve akıllıyım. Güzel Kadın filmini izledin mi? Richard Gere ve Julia Roberts'la mı? Çok geçmeden ona da rastladım. Bir klasik! Eğer görmediyseniz - izleyin. Sinema tutkunu olduğumu söylemiş miydim?
  Film gibi yaşa aşkım, hayatın tadını çıkar. Ancak unutmayın ki hayat sadece zevklerden ibaret değildir. Bunlar görev ve sorumluluklardır.
  Seni günaydın öpüyorum! Ve yeni haftanız güzel geçsin!

    Birisi bana cevap verdiyse sanırım. Hiç kimse. Muhtemelen metindeki ipucu nedeniyle. İlginç bir şekilde kendini bana ünlü bir aktörün ismiyle tanıtıyor ve filmlere pek ilgi duymuyor. Sanat olarak sinemaya dair hiçbir şey söylemiyor. Yazışmalarda film eleştirilerinden de bahsedilmiyor. Onu ne kadar kışkırtsam da inatla sessiz kalıyor.

                                                   23 Ağustos Çarşamba

     Ama aynı zamanda, benim ona yardım etmeyi reddettiğimi ima eden, az sayıdaki yazıları da vardı.
  Parayı düşündüğüm için utandım ve bunun hakkında konuşmaktan nefret ediyorum. Bana yazdığı şeyin parayla bir ilgisi varsa çenesini kapatması gerektiğini diplomatik olarak hatırlatmaya çalıştım. Ve görev bilinciyle cevap verdi:
               
  -Tamam, susmam gerekiyor.             
  -Tamam, susacağım.
                 

      Ek taahhütlerim üzerinde çok çalışmaya başladım. Sadece bir haftalık tatilim kaldı.
    Düzenleme sorumlu bir iştir. Şemalar, çizimler, grafikler, çizelgeler, her şeyin kontrol edilmesi, yeniden hesaplanması, yeniden çizilmesi gerekiyor. Elimden gelenin en iyisini yaptım. Çok iyi çıktılar. Kendimden memnunum.


                                                      24 Ağustos Perşembe

      Bu yüzden dikkatimi başka bir yöne çevirdim. Umarım benim için iyi sonuç verir. Ama aklımın bir kısmı bana aksini söylüyordu.
      Ve onu aradım. Hiç bir şey. Sonuç yok. Onunla iletişim kuramıyorum. Ne yapalım? Tekrar yazacağım. Neden cevap vermiyor? Tekrar denedim. Bana kızgın olmalı. Benden vazgeçmemiş miydi? Bu "susacağım" ne anlama geliyordu?

                             - Merhaba! Umarım seni iyi bir ruh halinde bulurum. Lütfen sana yazdığım için kızma. Benim için sen yeniden müzakere edemeyeceğim bir "anlaşma"sın. Artık yazmamızı istemediğini bana üç kelimeyle söylemeliydin. Cesur adamların yaptığı budur. Gelecekte her şeyi sadece sevgiyle (tabii ki iş için) hayal etmenizi ve düşünmenizi diliyorum.
    P.S/ Fazladan kazandığım para bana kalacak. Sonbaharda Singapur'a seyahat etmek için yeterli param olacak.

                            - Seni bir daha rahatsız etmeyeceğim. Sadece ilişkimizin düzelmesini istiyorum.

                                                               
                                           25 Ağustos Cuma

  Bunu bir cevap takip etti. Gece yarısından sonra, erken saatlerde.
               
   - Üzgünüm anlamadım.
                  
                          -Cevap için teşekkürler. Ben de anlamıyorum. Daha doğrusu seni anlamıyorum. Üç gün önce beni Google Chat'te engelledi. Sen bana artık bana ihtiyacın olmadığını söylemeden bile tahmin yürütmemi sağladın.
  Allah yardımcın olsun! Seni En Yüce Olan'a emanet ediyorum.

  Cevapsız. "Üzgünüm anlamadım."da gizlenen mesafe ve soğukluk varsa, o zaman hiçbir şey yoktu.

      
  DAHA


  Please rate my work and vote for my blog on: 


  BGtop


  Follow Библиотека ZigZag

  Няма коментари:

  Публикуване на коментар

  Lang-TR

  For beginner bloggers

  Rubrics

  Lang-Bg (543) Lang-Ru (113) Lang-En (111) Lang-TR (57) Love (21)

  Pagerank

   Погледни
  BGtop

  Lang-En