The Most Exciting Journeys With ZigZag Library

Follow ZigZag library

RU EN TR
 • Breaking News

  четвъртък

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 1 Eylül Cuma

   

  SANAL AŞKIM. GÜNLÜK. 1 Eylül Cuma  Ona nasıl aşık oldun? 
  Bilmiyorum, konuşuyorduk... 
                                   
                                          1 Eylül Cuma
   
        Bunu neden yapıyorum? Çünkü seni seviyorum. Senin karanlık taraflarını seviyorum. Ve seni sevdiğim için kendimden nefret ediyorum. Bana "Bunu neden yapıyorsun?" diye sordun. Çünkü inatçısın, öfke dolusun ve...kayıtsızsın!
       Çünkü bunun doğru olduğunu düşünüyorum. Beni iyi hissettiren her şey doğrudur. Başkalarının gözünde yanlış görünüp görünmediğine bakılmaksızın.
                     
  - Bana yardım etmeyeceğini söylediğini sanıyordum.               
                               - Lütfen Google Sohbet'teki yanıtımı okuyun. Sanırım onu ​​henüz engellemedin.

                                                           
                                            2 Eylül Cumartesi

      Hiç kimseden, hatta senden bile hiçbir şey için mazeret kabul etmiyorum sevgilim. Eğer bana böyle davrandıysan, öyle olmasını istedin demektir. Bahane üretmenize gerek yok. Durumu kelimeler olmadan da anlıyorum.
     Bunu yapmak istemiyorum ama şunu söyleyeceğim: senin için yaptığım fedakarlığı hak etmiyorsun.
  Şimdi anlıyor musunuz? Hiçbir şey anlamadın. Tekrar okuyun, anlayacaksınız.
     Beni aramayan, beni özlemez. Beni özlemeyen beni sevmiyor demektir. Hayatıma kimin gireceğini kader belirler ama kimin kalacağına yalnızca ben karar veririm. Gerçek sadece bir kez acıtır ama yalan her hatırladığımda acı verir.
     Hayatta geri gelmeyen üç şey vardır: kelimeler, zaman ve kaçırılan fırsatlar. Bu yüzden çok geç olmadan her şeyin kıymetini bilmeliyim.
     Ah keşke bu kadar kolay başarabilseydim!


                                                3 Eylül Pazar

      Canım, para dünyasında yaşıyorsun. Böyle bir dünyada bana yer yok. Benim yerim sadece benim dünyamdır. İçinde yaşadığım yer. Çünkü bazen çok iyi bir kızım, çok çok iyi. O kadar iyi bir kız ki benim aptal olduğumu düşünmeye başlıyorlar. Sen de aynı şeyi düşündün değil mi?
     Ve bazen çok kötü bir kızım, ne kadar olmak istersem o kadar kötü oluyorum. Çünkü özgürüm. Ben böyle varım.
     Bu benim kararım. Beni anladın mı? Beni anladın mı?
     İmkansız hayallerin peşinden koşma!
     Halkımız şöyle dedi: İnsanlarla iyi geçinmek istiyorsanız, onların size yalan söylemelerine engel olmayın. Seni rahatsız etmeyeceğim. Bana yalan söylemeye devam et. Yakın zamana kadar kalbinin kırıldığını unutturacak biriyle tanışmayı herkes hak eder. Seninle tanıştım ama muhtemelen sen o kişi değilsin. Eğer sevgin varsa başka hiçbir şeye ihtiyacın yok. Ama eğer sevginiz yoksa, başka neye sahip olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Ve bir altın kural: Sizi aramayan insanları aramayı bırakın.

     Aklım diyor ki: Dur tatlım, arama böyle insanları, arama artık. Bırak. Kim isterse seni bulur. Eğer isterse seni bulacaktır. Kalbim cevap vermiyor, susuyor ve ağlıyor.


                                            4 Eylül Pazartesi
   
     Sonunda ortaya çıktı. Neredeydin? Neden bir süreliğine ortadan kaybolacağını söylemedin? Sana yazdığım her şeyi okudun mu? Cevap ver, cevap ver!
           
   - Tamam, araştıracağım.
                       -Tatlım, neye "bakacaksın"? Sayfanız bir aydır güncellenmiyor. Onu her gün izliyorum. Başka sayfanız var mı? "Projenizde" ne kadar ileri gittiniz? Kendimi suçlu hissediyorum ama ilkelerimi değiştiremem. Neden bana Google Sohbet'ten mesaj atmıyorsun? Söyle bana, daha iyi hissedebilirsin. Bu kadar üzgün görünme.         
  - Meşgul olduğumu biliyorum, bu yüzden sayfamı güncellemiyorum.
                        -Sevgili, "doğrulanmış sayfayı" biliyorum. Bilmediğim başka bir sayfa mı var? Varsa lütfen bana gösterin. Hepimiz işimizle meşgulüz. Ama ne yaparsak yapalım üst düzeyde olması gerekiyor. Neden bana Google sohbetten mesaj atmıyorsun? İkimizin de kullanmasını öneren sendin.

  Sessizlik. Sınırsız bir sessizliğe gömüldü.


                                                5 Eylül Salı

                                -Merhaba canım! Ne oluyor? Nasılsın? İyi misin? Yardımcı olabilir miyim? Sağlıklı mısın? Senin hakkında endişeleniyorum! Neden sana soruyorum? Senin hakkında bazı şeyler okudum. Neden sessizsin?

     Akıllı bir adamsa her duyduğuna, okuduğuna inanmaz, bildiği her şeyi söylemez, sahip olduğu her şeyi riske atmaz.
     Kendine dikkat et. Artık hiçbir şeye kızmayın. Her şeyi kalbinize koymayın. Sadece kendinize ait olduğunuzu ve güçlü olmanız gerektiğini anlayacağınız zaman gelecek!

     Kiminle konuşuyorum? Onun üzerine mi, yoksa kendi başına mı? 
     İki şey bizi aptal yapar; öfke ve aşk.

                                                          
                                           6 Eylül Çarşamba

                                - Canım, bu mektubu sana tatilimin bittiğini bildirmek için yazıyorum. Zaten işteyim. Bu hafta çok meşgul olacağım. Öğrencilerle sınav yapacağım. Size cevap vermem gerekirse sabah erken saatlerde, gece geç saatlerde veya hafta sonları mümkün olacaktır. Size ve kendime hafif ve verimli bir hafta diliyorum.
                                 Sevgililerim, özünde bir melek olduğum ve şeytan olmadığım için yardım teklif ediyorum - ama parayla değil. Paylaşma, tavsiye veya danışma şeklinde yardım. Eğer işinize yarayabileceğimi düşünüyorsanız lütfen yapın. Google Chat'te sizi bekliyor olacağım. Seni dünyadaki tüm insanları sevdiğim gibi seviyorum.
                                 P.S/ Bugün bizim için tatil ve ben işte değilim. Eğer bana cevap vermezsen, seni bir daha rahatsız etmeyeceğim.

     Ama bana cevap verdi. Üç kelimeyle.

  Peki teşekkür ederim.
      Onu yalnız bıraktım. Aramadım. Zar zor dayanabildim. İyi ki beni yeterince yoran taahhütlerim vardı.
      Aşk masallardaki gibi değildir. Ne kadar ayrı kalsak da sevgilim, seni unutamadım, bırakamadım.


                                             7 Eylül Perşembe

     Herkesin duygularını yaşamaya ihtiyacı vardır. Ne olursa olsun. Sevinç mi, öfke mi, öfke mi, endişe mi, hayal kırıklığı mı, tatmin mi, suçluluk mu yoksa karmaşık mutluluk mu? Olası tüm insan duygularını listelemiyorum. Bastırılmamaları gerekir. Zorunda serbest bırakılır ve deneyimlenir. Bu olmazsa, ruh ömür boyu yaralı kalır. Ruhumun uzun süre acı çekmesini istemiyorum.
     Şu anda yardıma ihtiyacı olanın ben olduğu ortaya çıktı. Kalbimdeki ve ruhumdaki kaosu çözmeme yardım et. Ücretsizdir, size hiçbir maliyeti olmayacaktır. Sizin açınızdan fazla çaba gerektirmez. Cevaplamak için sadece birkaç dakikalık serbest zaman. Ara sıra. Bana göstereceğiniz ilgi fazlasıyla yeterli.
     Beni doğru anladığına inanıyorum.


                                          9 Eylül Cumartesi


     Canım, sana birkaç kelimeyle açıklamak istiyorum. Çünkü hikayelerimi okumayı sevmediğini biliyorum. Umarım yapabilirim.
     Biz birbiriyle hiçbir şey yaşamamış iki yabancıyız. İnancımız ve güvenimiz düzelmeye devam etti. Eğer varsa aşkımız kanıtlanmamıştır. Hayatımıza yeniden başlayalım. Ancak o zaman bir geleceğimiz olur. Yardımınıza ihtiyaçım var.               Kalbimde ve ruhumda kaos var. Bunu çözmek istiyorum.
     Ara ara sana yazayım. İlginiz benim için çok değerli olacak. Ücretsizdir, size hiçbir maliyeti olmayacaktır. Cevap başına yalnızca birkaç dakika. Sinir bozucu olmayacağıma söz veriyorum.
     Cevapsız. Hiçbiri. Bana tek bir kelime bile yazmadı.
     Garip iş! Birini zaten tanıdığınızı sanıyorsunuz ve birdenbire tamamen farklı bir ışıkta ortaya çıkıyor. Bum-m-m! Ve bir daha asla eskisi gibi olmuyor. Garip iş!


  DAHA

  BAŞLANGIÇ
  Please rate my work and vote for my blog on:   BGtop  Follow Библиотека ZigZag

  Няма коментари:

  Публикуване на коментар

  Lang-TR

  For beginner bloggers

  Rubrics

  Lang-Bg (543) Lang-Ru (113) Lang-En (111) Lang-TR (57) Love (21)

  Pagerank

   Погледни
  BGtop

  Lang-En